Ev veya iş yeri şeklinde değişik birçok yerde bulunan eşyaların değişik bir adrese nakledilmesi son aşama zorlu bir devre yaşanmasında sebep olmaktadır. Bilhassa kırılgan cihazların, makinelerin taşınması veya evrakların sevk edilmesinde titiz bir çalışmanın da yapılması fazlaca önemlidir. Son aşama kıymetli olan eşyaların sevk edilmesi işlemlerinde bazen maddi kıymet bazen ise tinsel değerlere ehemmiyet verilerek evden eve nakliye hizmetinden yararlanılır. Evden eve nakliye hizmetinin alımında ise bu değerlere her daim yönelerek sizin için mühim olan her şeyin taşınmasında titizlikle yaklaşan ekipten yardımcı katılması icap eder. Bu işlemlerde bir tek itinalı bir emek verme değil bununla birlikte alınan bütün önlemlere karşı oluşabilecek olan kaza veya hasara karşı da sigortanın yapılması önemlidir. Sigortalı nakliyecilik hizmeti alarak eşyanızda oluşan maddi değerin geri ödenmesinin avantajına haiz olabilirsiniz.

Sigortalı Nakliyecilik Hizmeti Iyi mi Alınır?

Evinizde, iş yerinizde veya değişik birçok mekânda yer edinen eşyaların değişik yere nakledilmesi işlemleri için evvela hikayesinde uzman ve deneyimli bir takım ile yardımcı sunan şirket seçmeniz son aşama önemlidir. Eşyanızın nakli sırasından kaliteli araç-gereç ve çalgı gereç tercihine yer açılarak sevkin yapılması ise hasarsız olarak yeni adrese ulaşım için avantaj sağlar. Nakliyecilik hizmetinin alınmasında birçok detaya yer vererek kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmetin yanı sıra eşyanızın taşınmasında garantili işlemlere yer verebilmek için ise sigortalı nakliyecilik hizmetini almanız son aşama ehemmiyet taşır.

Firmamız tarafınca uzman ve deneyimli takım tarafınca sunulan kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra alınan bütün önlemlere rağmen eşyanızın da doğabilecek olan bütün hasara karşı da sigortalı hizmet sunmaktayız. Sigortalı nakliyecilik hizmetimizden istifade etmek için ise evvela firmamız ile iletişime geçerek başvuruşunuzu yapmanız icap eder. Başvurunuz ondan sonra adresinizi ziyaret edecek olan personelimiz eksper hizmetini sunarak taşınma işlemleriniz için lüzumlu olan çalışmaya yer açılmasını sağlar. Sunulan parasız eksper hizmetimiz ile belirlenen bedele tasdik vermeniz niteliğinde hizmet sözleşmesi imzalanıp kontrat de yer edinen tarih itibari ile de eşyanızın sigorta kapsamında taşınmasına yer verilir.