Parça eşya nakliyat hizmeti veren taşıma firmamız eşyalarınızı süratli ve güvenilir halde taşıyor. Kent içi ya da kent dışı birden fazla eşyanızı dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Alanında uzman ve taşımacılıkta deneyimli personellerimizle eşyalarınıza hasar gelmeden etken bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Birden fazla taşımak dilediğiniz eşyanız müsait araçlarla istenilen süre diliminde gideceği yere ulaştırılıyor.

Birden fazla ferdin eşyası aynı kamyonda taşınabilir. Bundan dolayı müşteriler eşyalarının karışabilmesi endişesine düşerler. Sadece eşya nakliyat firmamız, kaliteli bir hizmet vermekte ve olabilecek herhangi bir karışıklığa mahal vermemektedir. Eşyalarınız nakliyat öncesinde, monte edilmiş bir eşya ise sökülür ve müsait araca müsait halde yüklenir. Araca yüklenen eşyalar için bir bilanço sıralaması hazırlanarak eşyaların alındığı şeklinde teslim edilmesi sağlanıyor. Nakliye şirketi olarak Türkiye genelinde parça eşya nakliyat hizmetini size en kaliteli halde veriyoruz.

Parça Eşya Taşımaya Niçin İhtiyaç Duyulur?

Parça eşya nakliyat hizmeti bir yahut birden fazla eşyanın kent içi ya da kent dışına nakliye edilmesidir ve çoğu zaman talebe evlerinde, yazlıklarda gereksinim duyulur. Eşyalar ambalajlandıktan sonrasında teslim alınır ve gitmesi ihtiyaç duyulan yere süratli halde ulaştırılır. Parça eşya nakliyat firmaları çoğu zaman taşımak için aldıkları eşyaları bir depoda bekletirler. Bir kamyon dolusu eşya olduğunda, bu eşyalar taşınması ihtiyaç duyulan yere götürülür. Şirketler, birkaç parça eşya için enstruman çalıştırmak istemezler.

Çalgı dolana kadar beklemelerinin nedeni de budur. Firmamızın büyük eşya depolarında eşyalarınız güvenle depolanır ve zamanında göç eder. Bununla birlikte parça eşyalarınızdan depolama tutarı alınmaz, bir tek nakliyat için anlaştığınız fiyat geçerli olur. Evden eve taşıma hizmetlerimiz de eşyalarınızın ambalajlanması, araca yüklenmesi, depolanması ve indirilmesi şeklinde işlemler için de ek bir ücret istek etmiyoruz, bu hizmetlerin tamamı anlaştığınız tutara dahil oluyor.

Eşya Taşırken Nelere Dikkat Edilmeli

Parça eşya nakliyat esnasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim şey eşyaların hasar görmemesidir. Hasar güvencesiyle taşıdığımız eşyaları eksiksiz ve hasarsız halde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Bununla birlikte eşyalarınızın monte edilmesini de uzman ekiplerimiz sorunsuz gerçekleştiriyor. Büyük ya da minik parça eşyalarınız, ustalaşmış eşya nakliyat kadrosu yardımıyla çizik bile olmadan taşınıyor. Taşırken bu parça eşyaların müsait araca yüklenmesi ve yüklenirken de aracın doğru yere park edilmesi önemlidir. Buzdolabı, tv ve çamaşır makinesi şeklinde büyük ebattaki ve ağır eşyalarınız için doğru enstruman ve ekipmanlar kullanılır.

En ekonomik nakliyat işlemi olan parça eşya nakliyat hizmetinde taşınacak toplam eşyanın sayısına gore bir ücret belirlenir.  Birkaç ferdin parça eşyaları aynı enstruman kullanılarak taşınabilir ve burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan şey, bu eşyaların karışmamasıdır. Alanında uzman personellerimiz ile, eşyalarınızda kaybolma ve eksilme olmadan tertipli bir programla nakliyat işlemleri gerçekleştiriliyor.

Eşyalarınızı taşınırken meydana getirilen sigorta poliçesi de mal güvenliği sağlıyor. Herhangi bir hasar mevzubahis olduğunda sigorta yardımıyla ek maliyetlere katlanmak zorunda kalmıyorsunuz. Bilhassa kirada oturan kişilerin başvurduğu parça eşya nakliyat hizmetini ergenler ve çeyizlik eşyası olanlar da kullanıyor.

Parça Eşya Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Parça eşya taşımanın en büyük pozitif yanları ekonomik bir nakliyat hizmeti olmasıdır. Tamamen bir taşınma gerçekleştirmiyorsanız, yeni aldığınız eşyaları bizimle taşıyabilirsiniz. Süratli ve etken bir nakliyat hizmeti sunan firmamız, eşyalarınız güvenilir halde göç eder.

Bilhassa büyük eşyaların hususi araçla taşınması zor olsa gerek. Parça eşya nakliyat hizmetimiz yardımıyla, küçük ya da büyük parça eşyalarınız büyük araçlarımızla göç eder. Ustalaşmış nakliyat ekibimiz ile siz günlük işlerinize devam ederken eşyalarınız ayağınıza gelir.

Parça Eşya Nakliyat Hizmetinde Niçin Firmamızı Seçmelisiniz?

K3 belgesine haiz olan parça eşya nakliyat firmamız bu işte uzman ve yetkili olarak hizmet verir. Ulaştırma bakanlığının nakliyat standartlarına ahenkli halde çalışan ve denetlenen nitelik firmamız, bütün parça eşyalarınızı özenle yükler, depolar ve taşır. Müsait fiyatlar taşınan parça eşyalarınız, araçta taşınırken sabitlenir ve doğru ambalajlanan bu eşyalara hasar güvencesi verir.