Evinizde yer edinen eşyaların taşınmasının yanı sıra bazen iş yerinizin de ikamesinde değiştirmek niteliğinde kalabilirsiniz. Büro yerlerinin taşınmasında bütün evrak ve dosyaların planlı bir halde toplanmasının yanı sıra mobilyaların sökümlerinin ve ofisinizde bulunan birçok cihazında müsait biçimde taşınması fazlaca sıkıntılı bir sürece tesir eder. Büyük öneme haiz olan yazıhane nakliyat işlemlerinde hem de titiz bir işleme yer açmanız icap eder. Büro taşımacılığı işlemlerinde evden eve nakliye hizmetine yer verebilirsiniz. Bir tek ev değil yazıhane taşımacılığı hizmetinden de işlemlere yer açan firmamız hikayesinde uzman ve tecrübe sahibi olan ekibimiz ile size yardımcı sunmaktadır.Adana Eymen Nakliyat Büro ofis taşıma şirketi olarak asansörlü taşıma yapıyoruz.

Büro alanlarınızda yer edinen bütün eşyanın planlı bir halde toplanmasının yanı sıra mobilya söküm ve montajında da uzman olan personelimiz ile size hizmet sunmaktayız. Büro taşımacılığı hizmetinden yararlanarak kaliteli, süratli ve emin bir hizmetten istifade etmek için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızdan gerekseme duyduğunuz hizmeti almak için ise başvurunuzu satın alan temsilcimize derhal yapabilirsiniz.

Büro Taşımacılığı Hizmeti

Büro alanınızda yer almakta olan bütün eşyanın değişik adrese taşınması işlemlerinde hikayesinde uzman ve deneyimli bir ekipten istifade etmek için derhal firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmamıza yapacağınız hizmet istek başvurusu hemen sonra uzman yardımıyla eşyanızın taşınması işlemleri için yetkili personelimiz ofisinizi ziyaret eder. Gerçekleştirilecek olan ziyarette personelimiz hizmetlerimiz ile alakalı informasyon sunmanın yanı sıra parasız eksper raporunu da hazırlar. Ücretsiz bir şekilde hazırlanacak olan eksper raporumuz hemen sonra ise yazıhane taşımacılığı hizmet bedeli de belirlenmiş olur. Firmamız tarafınca sunulan yazıhane nakliyat hizmet bedeline onaylama vermeniz niteliğinde ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek taraflar içinde mutabakat sağlanmış olur. Hizmet sözleşmesinde sunulacak olan hizmetler, hizmet bedelleri ve hizmetin sunulacağı tarih, saat yer verilmiştir. Belirlenen tarih ve saatte hikayesinde uzman ve deneyimli ekibimiz ofisinize gelmiş olarak eşyanızın toplanarak sevk edilmesini sağlamaktadır.

Büro Nakliyecilik Hizmetleri

Büro eşyanızın değişik adrese nakledilmesinde kent içi yahut kent dışına yapılacak olan bütün sevk işlerinde firmamızdan lüzumlu yazıhane taşımacılığı desteği alabilirsiniz. Hikayesinde uzman ve tecrübe sahibi olan ekibimiz tarafınca sunulacak olan hizmetlerimizden istifade etmek için derhal başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmamız yapacağınız hizmet istek başvurusu hemen sonra verilecek olan parasız eksper hizmeti ile taşınma bedeli belirlenir. Belirlenen taşınma bedeline onayın verilmesi ile hizmet sözleşmesi düzenlenerek hizmet sözleşmesinde yer edinen tarih ve saatte işlemler başlatılır.

Hizmet sözleşmesinde belirlenen tarih ve saatte adresinize ulaşan personelimiz bütün eşyanın toplanması, mobilya sökümleri, cihazların paketlenmesi, kolileme ve ambalajlama işlemlerine yer verir. Bu işlemler hemen sonra yeni adresinize sevk edilmek suretiyle eşyanız kapalı kasa araçlarımıza nakledilir. Kapalı kasa araçlarımız ile yeni adresinize gönderimi meydana getirilen eşyanız burada yerleşim ve montaj işlemleri hemen sonra tarafınıza teslim edilir. Sunduğumuz hizmet kalitesi ile eşyanızda herhangi bir hasar yahut zarar olmadan yeni ofisinize taşınmanın avantajını elde ederken çalışmaya da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.